Трекінгове та тактичне взуття: головна складова активного відпочинку

Комфорт та безпека під час активного відпочинку залежить від правильно вибраного спорядження й взуття є одним з найголовніших його складових. Щоб час на свіжому повітрі минув приємно, важливо купити трекінгове та тактичне взуття високої якості. Підібрати відповідну модель можна в інтернет-магазині Consafety.

В чому особливість трекінгового та тактичного взуття в магазині Consafety

Спецвзуття в інтернет-магазині Консафеті поєднує в собі міцні матеріали та надійне пошиття, завдяки чому його зручно носити як під час прогулянки на природі, так і при занятті екстремальним спортом. Серед особливостей трекінгового та тактичного взуття можна виділити декілька складових.

Взуття

Перевірені матеріали

Залежно від виробника та моделі, представлене спецвзуття може бути виготовлено з таких матеріалів:

  • шкіра — чудово підходить для тривалих походів складною місцевістю;
  • нубук — м’який та еластичний матеріал, який одночасно витримує високі навантаження та пропускає повітря;
  • синтетика — штучна шкіра, нейлон та поліестер відрізняються своєю легкістю та еластичністю, завдяки чому нога дихає та не втомлюється.

Великий вибір магазина Consafety дозволяє підібрати трекінгове та тактичне взуття, яке буде точно відповідати вашим потребам.

Сучасні технології

В екстремальних умовах є високий ризик намочити та травмувати ноги. Щоб уникнути цього, спецвзуття виготовляють з використанням передових технологій, а саме:

  • Водозахисної мембрани Gore-Tex — являє собою дрібнопористий матеріал, який стримує вологу та виводить її з взуття. Для прогулянки на свіжому повітрі добре підходять черевики з мембраною Performance Comfort, а для альпінізму можна підібрати модель з Insulated Comfort.
  • Надійної системи шнурівки — складається з міцних гачків та товстих шнурків, завдяки яким можна легко підлаштувати взуття під власні потреби.
  • Стійкої підошви — трекінгове та тактичне взуття має товсту, рифлену підошву з протектором, що забезпечує надійне зчеплення на слизькій поверхні. Додатково більшість моделей черевиків доповнено амортизаційним середнім шаром з піни EVA, яка дарує м’яку, безпечну ходу.

Сапог резина

Ознайомитись з особливостями спецвзуття та підібрати відповідне можна в магазині Консафеті у Києві. Завдяки своїм характеристикам, черевики ефективно витримують високе навантаження, при цьому залишаючись комфортним та безпечним.

Яке трекінгове та тактичне взуття можна купити в інтернет-магазині Consafety

Вибираючи трекінгове та тактичне взуття, ціна не є вирішальним критерієм. Щоб підібрати черевики, які прослужать зручно та довго, потрібно перш за все врахувати в яких умовах воно буде використовуватись. Залежно від призначення, в магазині Консафеті можна знайти:

  • трекінгові кросівки — підходять для легкої прогулянки в теплу пору року;
  • трекінгові черевики — високі моделі призначені для активного відпочинку в лісі та горах;
  • тактичні черевики — здатні витримати будь-які, навіть найекстремальніші умови, через що використовуються поліцією та військовими.

Спецвзуття — це незамінна складова вдалого походу та просто відпочинку на свіжому повітрі. Найкраща ціна трекінгового та тактичного взуття з доставкою представлена в інтернет-магазині Consafety. Завдяки зручному функціоналу сайту магазина можна без проблем підібрати черевики потрібного розміру та відповідної моделі. З ними хода буде легкою та безпечною, не зважаючи ні на які перешкоди на вашому шляху.