Розсувні міжкімнатні двері

Установка розсувних дверей уважається гарним рішенням для невеликих приміщень, де кожний сантиметр на рахунку. Розсувні системи дозволяють більше зберегти місця на відміну від традиційних міжкімнатних дверей, які при відкритті «з’їдають» частина простору.
1razdvig-dveri
Розсувні полотна, кріпляться уздовж стіни на спеціальних напрямних, або зовсім ховаються в стіні. Виробники пропонують готові розсувні системи, при відкритті яких панелі ховаються усередині стіни, залишаючись невидимими по обидва боки. Двері зсуваються або складається в спеціально підготовлену конструкцію, пристосованої для простого монтажу в заздалегідь підготовленій стіні ( приміром, у стіні з гіпсокартону). Подібне, потрібно заздалегідь враховувати на стадії провидіння ремонтних робіт, уважається більш дорогим, але забезпечує більшу стабільність у роботі.

Більшість простих систем розсувних дверей, установлюються на стелі або на стіні. Нижня частина не перебуває в контакті з підлогою не вимагає установки порога.

Розсувні двері можуть мати ширину до 1.5 м і простягтися від підлоги до стелі. З іншого боку, є двері, що відкриваються по обидва боки, де ширина кожної частини дверного полотна, дорівнює половині ширини відкриття.