Металопластиковий профіль

Від чого залежить вартість профілю пластикових вікон
Ціна на профілі для пластикових вікон залежить від багатьох факторів. Насамперед, ця якість сировини, яка використовується при виготовленні.
1-meteloplastik-profil
Другим фактором є складність конструкції, а точніше кількість порожнин або камер, утворених внутрішніми перегородками. Вони відіграють роль тепло ізолюючого елемента. Чим більше в профілі камер, тем складніше й дорожче його конструкція.

Ще один фактор — товщина зовнішньої стінки. Багато компаній зменшують її до двох і менш міліметрів. Через цей цілісність конструкції вікна сильно страждає.

На підсумкову вартість профілю також впливає й місце його виробництва. Якщо виготовлювач перебуває близько до споживачів, то це скорочує транспортні витрати й робить продукт дешевше.

Наступний фактор — матеріал, який використовується для армування. Якщо це алюміній, тоді вартість профілю залежить від кількості металу, використовуваного для його посилення. Якщо ж це оцинкована сталь, то якість стали.

Також значення має форма віконного профілю. Класика із прямими лініями виготовляється простіше, а, виходить, і вартість нижче.

Останній фактор – ламінування поверхні й одержання виробів різного кольору.