Кращий захист від шуму

Шум, є невід’ємною частиною життя в сучасному світі. Проте, ми можемо зменшити його вплив на наш добробут за рахунок використання звукоізоляційних дверей. Широкий спектр технічних дверей  з коефіцієнтом ізоляції в 39 дб,  забезпечить мир і затишок у будь-якому будинку, вони ідеально підходять для багатоквартирних будинків і суспільних будинків.
vhid-dveri
Звуки, що перевищує 35 дб впливає на організм людини, викликають утому й перешкоджають нормальній роботі. Із цієї причини в будинках і офісах усе частіше стали встановлювати не просто двері, а моделі дверей  із завищеним параметром звукоізоляції. Нові розробки  успішно підходять як для житлових, так і суспільних будинків.

Звукоізоляційні вхідні двері нового покоління, зберігають тишу в інтер’єрі, ізолюючи його від звуків, що виходять ззовні, забезпечуючи тим самим комфорт і затишок. Як правило, моделі  виготовлені із хвойних порід  деревини, і мають стандартну комплектацію, яка містить у собі три петлі, дверні пороги смуги з алюмінію, замок і дверні доводчики, при цьому, від інших дверей, представлених на ринку, характеризуються підвищеною міцністю на стирання.

Комфорт від порога
Вхідні двері — Правильно вибрати двері

Багато з людей, звичайно приділяють багато увагу, при облаштованості свого житла, добору кольору стін, модних аксесуарів і вишуканих меблів. Проте, незалежно від обставлених чотирьох кутів, дуже важливу роль відіграють  вхідні двері, які захищають нас від холоду, дощу й шуму з вулиці.

У цей час на  ринку існують різні типи дверей, так що вони можуть бути, легко адаптовані до наших індивідуальних потреб. Але як вибрати ті, які відповідають нашим очікуванням, і будуть служити нам протягом багатьох лет?

Збереження тепла в будинку
Питання, яке вимагає ретельного розгляду, ще перед покупкою. Теплова ізоляція дверей є дуже важливою особливістю.  Рівень ізоляції визначає, параметром U — чим нижче значення, тим більше тепла буде в будинку.

Захист від дощу
При виборі зовнішніх дверей, потрібно переконатися, у  стійкості виробу до погодних умов, звернути увагу на їхню водонепроникність. Класифікація по герметичності (чому він вище, тем краще для захисту), допоможе вам зорієнтуватися в правильному доборі відповідної моделі.
Варто помітити, що в цей час, виробники застосовують епоксидні покриття, які захищають двері від дощу сонця, що палить, або снігу, при цьому зберігають привабливий зовнішній вигляд протягом багатьох лет.