Догляд за вікнами

Щоб правильно підготувати вікна до зими, потрібно періодично проводити належне технічне обслуговування й відхід, з метою забезпечення теплового комфорту в приміщенні.1podokonn

Догляд за вікном
Теплові втрати віконних рам можуть бути суттєво збільшені, якщо вчасно не проявляти турботу. Принаймні, один раз у рік, ми повинні приділити увагу вікнам. Кращий час, це осінь.

Для початку слід очистити вікно від бруду, тим самим не тільки «освіжимо» їх зовнішність, але й запобіжимо руйнуванню їх поверхні. Не слід забувати, що ми не можемо обмежуватися тільки миттям скла. Не менш важливими елементами вважаються віконні рами й ущільнювач. Для очищення рам не слід використовувати кислотні або лужні засоби. Що стосується ущільнювача, то не рідше одного разу в рік потрібно проводити технічне обслуговування, використовуючи для цієї мети гліцерин або спеціалізовані склади на основі силіконових смол.

Віконна фурнітура
Слід також приділити увага всім металевим частинам віконних рам, без яких конструкція не зможе правильно функціонувати. Якщо ви звернули увагу, на перекоси, то вони повинні бути негайно усунуті.

Для захисту металевих деталей від корозії й зменшення тертя, необхідно їх періодично змазувати (два рази в рік). А якщо ні, то, віконна фурнітура може заклинити.