Утеплення стін пінополістиролом

Утеплення стін пінополістиролом. Калькулятор розрахунку пінополістирольних плит Техноніколь

Теплоізоляція пінополістеролом один з найбільш ефективних і економічно вигідних методів відновлення і забезпечення зниження витрат на опалювання. Хороша теплоізоляція має хороший ефект збереження тепла усередині приміщень з опалюванням.  У пінополістиролі(EPS) (stiropor) початковим матеріалом для виробництва ЭПС є зерна полістиролу які, змішані з відповідним розширенням речовини(найчастіше пентан), перетворюючись при литві в легкий пінопласт теплоізоляційних панелей.

Термографічне зображення ясно показує слабкість у будівництві будинку.
Червоний = надзвичайно сильні втрати тепла
жовтий = сильна втрата тепла

Теплоізоляція будинку на основі пінополістиролу знижує витрати енергії на 2/3, що робить його переважним і надійним матеріалом.  Близько 25 відсотків теплової енергії йде через дах в неізольованих будинках. Без ізоляції горища ви можете втратити до 25%%. Старі вікна і двері несуть втрати тепла від 15 до 20%%. Заміна новими двокамерними Вікнами ПВХ, можливо буде, кращим рішенням, для відвертання втрат. Подвійне скління створює бар’єр від втрати тепла приблизно на половину.

Використання пінополістиролу не лише зробить ваш будинок тепліше взимку, але і допоможе зберегти прохолодну атмосферу влітку. Технологія використання нагадує термос, який тримає напій гарячим або холодним, надаючи ізолюючий шар між рідиною і зовнішнім чинникам. Влітку теплоізоляція працює як клімат-контроль. Зовнішні стіни добре ізольовані дозволяють зберегти прохолоду в приміщенні, без додаткового устаткування,  без додаткового споживання енергії.

У чому різниця між пінополістиролом(EPS) і екструдованим полістиролом(XPS)? Багато людей вважають, що  різниці немає, але це не так. По-перше, виробничі процеси відрізняються. Пінополістирол(EPS)  ) виготовляється з невеликих сферичних гранул стиролу. Кульки  розширюються більш ніж в 40 разів від первинного розміру при нагріванні пором. Розширений бісер злипається під впливом високої температури і тиску усередині прес-форми . XPS робиться шляхом змішування гранул полістиролу з хімічними речовинами, які розріджують гранули.  Унікальний процес виробництва екструдованого пінополістиролу дає йому чудові якості в порівнянні з пінополістиролом і багатьох інших будівельних матеріалів.

Утеплення стін пінополістиролом

Міцність на стискування є ще однією ключовою перевагою для екструдованого полістиролу, оскільки він може бути використаний під високим тиском. Структурна жорсткість продукту  покращує життєвий цикл продукту.

Калькулятор розрахунку пінополістирольних плит Техноніколь