Вата ISOROC

підприємство isoroc польща створене в

підприємство isoroc польща створене в 2004 р. Є виробником високої якості екологічних продуктів з мінеральної вати. Мінеральна вата — це природній, неорганічний продукт, одержуваний у результаті сплавки порід — базальту, габро. Вона становить відмінну термічну й акустичну ізоляцію, а також гарантує високу вогнестійкість. Завдяки широкій системній пропозиції високоякісних ізоляційних продуктів, застосовуваних у будівництві, isoroc польща зміцнює свою, „молоду” марку на українському ринку.

головний офіс холдингу isoroc перебуває в австрії. підприємство звертається також до багаторічного досвіду у виробництві й продажу вати на українському, а також до досвіду в продажі на вимогливі ринки країн Єс. Isoroc робить повну номенклатуру виробів з мінеральної вати, широко застосовуваних у всіляких конструкційних елементах будівництва, що гарантують поліпшення енергетичної й акустичної ефективності, а також пожежну безпеку будівельних об’єктів.

продукти, завдяки своїй високій термічній ізоляційній здатності, гарної акустичної ізоляційної здатності й високої вогнестійкості, сприяють неодмінно енергозбереженню й створенню приємного клімату у приміщеннях, гарантуючи одночасно пожежну безпеку й підвищуючи комфорт життя. Поточні контролі в спеціалізованої заводський лабораторії якості, марка ce для всіх продуктів, а також сертифікація системи якості відповідно до вимог стандарту iso 9001:2000 гарантують постійну, високу якість.

 

різноманітний асортименти продуктів з мінеральної вати призначених для ізоляції:стін, покрівель,перекриттів,настановних проводів і теплових трубопроводів,фасадів у промисловому, що обслуговує, канцелярському будівництві.

продукти isoroc польща ідеально підходять для термічно модернізованих будинків. гарантують тепловий, акустичний і протипожежний комфорт на довгі роки, також для чергових поколінь.

isoroc:

висока теплова ізоляція

висока вогнестійкість

високий ступінь водостійкості

висока звукоізолююча здатність

екологічна безпека

Плити з мінеральної вати для термічної, акустичної й пожежної ізоляції:зовнішніх стін будинків, що утеплюються за технологією „ мокрий” метод у т.зв. Безшовних системах утеплений (etics)властивості: універсальність застосування з іншими плитами верхнього покривання, відмінні механічні властивості й підвищені фізичні параметри, неспаленні (відмінно виконують роль протипожежного захисту), поглинають вологу, прості в обробці й у монтажі, застосування разом з поверхневою плитою дозволяє уникати утвору термічних містків,гарантують відповідний термічний комфорт.