Мінеральна вата

Кожний будинок вимагає адекватного захисту від втрати тепла. Без теплоізоляційних матеріалів, рахунки за опалення постійно будуть високими, а температура в приміщенні однаково буде, м’яко кажучи, не дуже.1-min-vata
Більше того, використання ізоляційних матеріалів значно поліпшує акустичний комфорт. У сучасній будівельній галузі використовуються різні ізоляційні матеріали, з них найбільш популярні: полістирол, мінеральна вата.
Мінеральна вата
Мінвата як звичайно використовуються в і багатоквартирних будівлях. Мінеральна вата проводиться із природної сировини кварцового піску й битого скла (скловати) або базальту (мінеральна вата).  Перед тем, як прийняти форму мату, які ми бачимо в магазинах, вони проходять термообробку: плавляться при високих температурах (у випадку базальту  1400 ° C). Після чого, в отриману сировину додають спеціальні смоли.  Мінеральна вата має підвищену гідроізоляцію, у результаті продукт, не поглинає вологу.
На що звернути увагу
Теплопровідність залежить від щільності матеріалу. Чим нижче значення, тем краще. Ви повинні вибрати правильну товщину листа.
Застосування
Даний утеплювач надзвичайно гнучкий у використанні. Їм можна виконати будь-яку теплоізоляцію стін, стель, різних покрівель, тому що спостерігається значний опір матеріалу до навантаження й деформації.