Як побудувати стовп або колону

Труби опалубки
У будівництві, існують формувальні трубки, як тип опалубки, яка заливається бетоном для створення декоративних, циліндричних колон. Опалубні труби,  виконані з картону з високою міцністю, або пластику. Дані форми для заливання бетону, мають круглий поперечний переріз. Вони використовуються в приватному житловому, промисловому будівництві, зокрема для створення декоративних колон, стовпів, огороджень, стовпів огородження, воріт і водопропускних труб.
Якість матеріалів, з яких зроблені заливальні форми, просочені парафіном, який захищає їх від деформації. Поверхня після видалення опалубки, не вимагає додаткового згладжування. Товщину стінки гільзи вибирають таким чином, щоб забезпечити необхідну  міцність опалубки під час заливання й вібрації бетону.
труби, що часто замовляються, мають довжину 3,0 м. Якщо у Вас є необхідність у придбанні різних довжин опалубки, то ви не зіштовхнетеся з подібною проблемою. Існують труби довжиною 2,0 м, 2,5 м, 3,5 м у довжину. Опалубки доступні в діаметрі: 150, 200, 250, 300, 350, 400, 450, 500, 600 мм.