Художнє кування

Шедеври ковальського виконання
Обробка металу куванням

Художнє кування — це, на даний момент самий прадавній розповсюджений спосіб митецької обробки металу — сьогодення й фантастична творчість ковальської майстерності. Дійсно, унікальні гарні куті елементи надають будь-якому інтер’єру особливий, живий вид, який вражає багатьох людей. Тут можна помітити, що залізо ніколи не вийде з моди, і тому завжди найдуться шанувальники прадавнього ремесла.
1-hud-kovka
Мистецтво кування завжди було важливим елементом при оформленні архітектурних композицій: фасади будинків, парків і скверів, меблів. Художня обробка металу — це нескінченні можливості, і спосіб втілити самі сміливі й творчі ідеї, при яких громіздкі, повсякденні важкі метали створюють ілюзію легкості й чарівництва, із прикладами сучасного виконання можна ознайомиться на сайті, де почитають старі традиції.

У двадцятому столітті, на заміну естетичним кутим вручну виробам, прийшли прості зварені конструкції, а розвиток виробничої прокатки й штампування, сприяло тому, що художнє кування, втратила свою грань, стала більш простою  для багатьох людей, це у свою чергу вплинуло на саме поняття й сприйняття ковальського ремесла. Сьогодні, відродження художнього кування має велике значення для сучасного декоративно-прикладного мистецтва.