Відома лісопилка

Лісопилка Голлера була заснована в 1958 р. В ній зайняті 13 працівників, а об’єм розпилювання складає 20.000 щільних кубометрів  в рік. 95% продукції йде на експорт в Італію. Історично доведено, що Венеція була побудована  з лісоматеріалу, що поставляється  саме з Лезахталя, — містечка,  де знаходиться лісопилка Голлер. Торговий шлях йшов через Гайль по  річці Пьяве до Адріатики.
Стрибок в гнучкості на лісопилці Голлера вдалося досягти за допомогою нової стрічкової пили Esterer. Раніше там були тільки пилорами. Минулого року одну з них замінили стрічковою пилою. Тепер кругляк з діаметром вершинного торця від 40 см обробляється на новій установці.

Гнучкість виробництва потрібна для того, щоб вижити поряд з великими підприємствами. Саме тому компанія спеціалізувалися і по  «сантиметрових» товарах для столярів(директор Антон Голлер- молодший, керівник лісопилкою  в третьому поколінні). Після заміни  устаткування  розпилює 20.000 щільних кубометрів в рік. Але підприємства  важлива не кількість, а якість.
Існуючий лісопильний цех був  занадто маленьким для нової установки, тому його довелося розширити. У прибудові розташовується також приміщення для заточування інструменту. Стрічкова пила, а також уся механізація і  утилізація відходів для лісопилки була  встановлена  фірмою WDT.
Вона ж встановила і  поверхове сортування пило- матеріалу, сортування кругляка. Голлер працював з цією фірмою  вже давно: його притягало співвідношення ціни і якості пропонованих рішень і кваліфіковані монтажники.