Спецодяг

Робочий одяг, має важливе значення для багатьох професій: будівельників, служби безпеки, медичного персоналу або працівників металообробної продукції. Залежно від типу робіт, правильно підібрана одяг може мати захисні й відмітні функції для персоналу на виробництві.specodag

Спецодяг, забезпечує комфорт, гігієну й безпека працівників. Залежно від професійної діяльності,  сьогодні, велика увага приділяється матеріалам, з яких вона зроблена. Найбільше часто шиють з бавовни, поліестеру, фланелі, як правило, з наявністю липучок, кнопок, ґудзиків або блискавки. Правда, усе це повинне бути зроблене відповідно до вимог охорони праці.

Робочий одяг
У цій категорії, крім іншого,  дуже часто відіграє важливу роль правильно підібраний колір, відповідно до техніки безпеки на робочому місці. Наприклад: для дорожніх робітників і аварійних служб — яскраві відтінки, з наявністю світло ображаючих смужок, для зварників переважніше щільні тканини.

Компанії у процесах виробництва використовують при пошитті спецодягу, перевірені й міцні матеріали, адаптовані до погодних умов і умовам праці. Як відомий виробник і постачальник спецодягу,  прагне створити продукцію найвищої якості за конкурентоспроможними цінами.
Які вимоги враховуються для охоронців?
Як правило, одяг для охоронців, містить у собі
штани із двома типами петель і підбивкою. Куртка при цьому пошита з водонепроникної тканини, зі знімним каптуром і наявністю штучного хутра. Пропонована до продажу одяг, відповідає  діючим стандартам і має відмітні маркування. Подібний спецодяг для охорони, є яскравим прикладом для наслідування на вітчизняному ринку.