Клей для плитки на нерівних поверхнях

Клей для плитки — на нерівну поверхню
Який клей використовувати?
Якщо ви прагнете приклеїти плитку низького водопоглинення (керамікові) або кам’яну підлогову плитку, то простий клей не зробить цього. Аналогічна ситуація буде й у випадку укладання на нерівну поверхню, підлогу з підігрівом або стару основу. Необхідно застосовувати такий продукт, щоб запобігти можливому ушкодженню лицювальних матеріалів, у результаті деформації при наступній експлуатації.
Який клей використовувати?
Ми рекомендуємо дуже гнучкий клей для плитки. Універсальний водостійкий і морозостійкий клейовий розчин, звичайно, доступний завдяки багатьом виробникам будівельних матеріалів по всій країні.
Витрата в такого продукту приблизно 1,5 кг на 1 м квадратний на кожний міліметровий шар товщини, залежно від ступеня нерівності й типу плитки.1-kleyplit-max
ЗБЕРІГАННЯ Й ТРАНСПОРТ
В оригінальному впакуванні, у сухих умовах, ми рекомендуємо комірникам зберігати матеріал на піддонах. Берегти від вологи. Строк придатності, близько 9 місяців від дати виготовлення.
Використання клею
Підстава попередня очищають від бруду й фарб, які зменшують адгезію, а потім додатковим шаром розчину вирівнюють і ґрунтують. Клей готовий до використання після механічного змішування (міксер) з водою в співвідношенні 25 кг сухої речовини на 5,5 л води, при провидінні повторного змішуванні протягом 5 хвилин. Отриману консистенція є, придатна для використання близько трьох годин. Клейовий розчин наносять зубчастим шпателем, тим самим дотримуючись товщини шару від 2 мм до 6 мм ( залежно від плитки). Застосовується в роботу при температурі від +5 ° C до +25 ° C.