Гідроізоляція підлоги

Гідроізоляція підлоги залишається одним з пріоритетних завдань удома.
Надійність і довговічність усієї будівлі багато в чому залежить від того, на якому рівні  була зроблена гідроізоляція підлоги.
Гідроізоляція підлоги покликана забезпечити надійний захист від всіляких негативних дій: вологи, а також різних агресивних середовищ, кислоти, нафтопродуктів.
Потреба в гідроізоляції підлоги обумовлена рядом об’єктивних чинників.
В зв’язку з цим варто відмітити, що подібна операція обов’язково буде затребувана у тому випадку, якщо житлове будівництво знаходиться в регіоні, де спостерігається інтенсивне випадання опадів і підвищена вологість, наявність грунтових вод і рівень їх знаходження.
Не секрет, що в житловому будівництві існують приміщення, які в силу покладених на них функцій можуть бути «зоною підвищеної уваги»  з точки зору присутності або проникнення вологи.
В першу чергу, це увага до ванної кімнати. Гідроізоляція підлоги в цьому приміщенні вимагає до себе максимально серйозного відношення, що неодноразово довели численні приклади, як позитивного, так, на жаль, і негативної властивості. Гідроізоляція ванни взагалі припускає детальний і ретельний підхід. Не буде перебільшенням сказати, що умовне ділення приміщення ванни на » мокрі» і » вологі» зони відкриває шлях до розуміння того, які безпосередньо зусилля із гідроізоляції ванни взагалі і гідроізоляції підлоги в цьому приміщенні зокрема необхідно зробити. Відмітимо, що гідроізоляція підлоги у ванні зв’язана з гідроізоляцією стін, яка здійснюється на висоті не менше 15 см від підлоги, в зоні знаходження умивальника, відповідно, на 50 см, а в так званій » мокрій» зоні, де знаходяться безпосередньо ванна і душова кабіна — повністю до стелі.
Гідроізоляція басейнів. Басейн об’єктивно є тим місцем, де сконцентрована величезна кількість води. Отже, гідроізоляція басейнів припускає рішення дуже складної задачі. Необхідно гарантовано присікти можливе проникнення у басейн грунтових вод, кислот, лугів і мікроорганізмів.

Відсутність достатньої уваги до гідроізоляція підлоги може привести до проникнення в стіни вологи, а подібний стан речей, у свою чергу, здатна генерувати поява тріщин, зростання грибка що украй небажано.

Гідроізоляція підлоги може бути різною, що, відповідно, обумовлено різними способами її нанесення і різними складами сумішей, які використовуються для проведення цієї операції.