Шпалери

Шпалери — інтерактивне навчання роботи майстра зі шпалерами різних видів на сайті.
Хоча під шпалерами часто розуміють  щось схоже на папір, тільки частина із  широкого вибору оздоблювальних   матеріалів цього виду робиться тільки з деревної маси. Є величезна  кількість тканин на паперовій підложці – від екзотичного  шовку до грубого джутового полотна, існують  і інші натуральні покриття тієї ж паперової підложки – наприклад, пробка   або плетиво із трави. Є також вінілові шпалери на паперовій і  тканинній підложці, прості й візерункові пластики. Перше ніж стали популярні для прикраси інтер’єру використовувалися стінні драпірування  або гобелени – і це робиться донині, у вигляді тканини без підложки, яка наклеюється на стіну.
Згладжують шпалери при цюому погану поверхню слід відремонтувати, деякі шпалери можуть  сховати невеликі дефекти, а також забезпечити основи для інших оздоблювальних  покриттів.  Тонка плівка або аркуші пінополістиролу  використовується для облицювання стіни перед наклейкою шпалер. Він знижує конденсацію й одночасно закриває тонкі  тріщини й невеликі ямки. На цьому матеріалі легко утворюються вм’ятини, тому не  застосовуйте полістирол там, де він буде підданий такому впливу. Є Обклеювальний  папір   це дешевий папір темно – жовтого кольору, який використовується для обклеювання нерівних стін, перед тем як клеїти важкі або дорогі шпалери. Такій папіртакож утворює    гладку поверхню для емульсійних фарб.

Ці шпалери робляться із двох аркушів паперу, між якими перебуває прошарок із  часток деревини. Вони недорогі, прості в наклейці ( але не в нарізці) і повинні офарблюватися.

Друковані шпалери.  Одним з переваг звичайних шпалер є величезна різноманітність розцвічень і  візерунків,  яке набагато ширше, чим у всіх оздоблювальних матеріалів. Більшість дешевих шпалер виготовляється за допомогою машинної печатки. Більш дорогі шпалери ручної печатки менш стійки до зношування у вологих умовах, а фарби можуть «потекти» при влученні на них клейстеру. Вони не підходять для стін, де підвищений зношування або конденсат. Добір малюнка при стикуванні шматків також може представити проблему, тому що ручна на так точна, як машинна.
Докладну інструкцію з роботи зі шпалерами ви можете прочитати використовував програмний додаток вказаній нижче. При цьому у вашому Інтернет браузері повинен бути установлений Флеш програвач.