Освітлення в інтер’єрі квартири як спосіб досягнення затишку

Дизайнери вважають, що одним з найважливіших правил при розробці інтер’єру є правильне використання освітлення, адже саме воно відіграє ключову роль при формуванні домашнього затишку. Сьогодні кожен може купити освітлення, яке не тільки сформує комфортну атмосферу в квартирі, але й стане яскравим аксесуаром і елементом зонування простору. Свої послуги у формуванні якісного освітлення пропонує Магазин світла, де представлені останні колекції провідних європейських брендів.

Правила формування освітлення в квартирі

Освітлення в квартирі формується за допомогою люстр, які забезпечують базове світло та допоміжних приладів, що вмонтовуються в стелю та підлогу, вішаються на стіни, ставляться на стелю чи інші горизонтальні поверхні та створюють декоративне та акцентоване світло.

Люстри можуть бути підвісними та стельовими. У першому випадку вони оздоблюються ефектними підвісками та підвісними плафонами, у другому –розміщуються максимально близько до стелі, тому підходять для оформлення невеликих за площею квартир.

Такі освітлювальні прилади можуть забезпечити кімнату достатньою кількістю світла, але, якщо треба виділити окремі зони, наприклад, відпочинку та роботи, для них треба підбирати окремі світильники. Вони сформують приємне м’яке освітлення чи, навпаки, своїм яскравим світлом будуть стимулювати людину до роботи, допоможуть виконувати різноманітні операції.

Дизайн свет

При формуванні затишного освітлення треба звертати увагу на особливості дизайну приміщення. Так, інтер’єр у стилі:

  • мінімалізм, лофт і хай-тек підкреслять світильники з простими геометричними формами, прямими лініями, створені із скла, металу, акрилу з мінімальними елементами декору;
  • прованс і кантрі потребує використання люстр з кованого заліза, ротангу, лози, фарбованого скла, які нагадують старовинні ліхтарі чи керосинові лампи;
  • рустик, еко- чи етно буде виглядати максимально автентично з люстрами, виготовленими з природних матеріалів;
  • ампір, класика чи бароко стане більш яскравим при використанні важких скляних чи кришталевих люстр, оздоблених позолотою та багатим декором.

Також має значення, де буде знаходиться люстра, адже формування світлового фону в спальні та ванній кімнаті здійснюється за різними схемами.

Бренд

Як правильно підібрати лампи?

Треба звернути увагу на тип ламп, які треба купувати для освітлювальних приладів. Так, найбільш сучасним, економічним і схожим на натуральне, є LED-освітлення. Такі лампи працюють на протязі декількох років і на них вже повністю перейшли країни ЄС.

Звичайні лампи формують освітлення жовтуватого кольору, воно ідеально підходить для спальні та зон відпочинку у вітальні чи квартирі-студії. Галогенові та люмінесцентні лампи також можна використовувати при оздобленні квартир, але поки вони не дуже популярні в Україні, бо їх світло має дуже холодний, некомфортний для людини відтінок, викликаючи асоціації з операційною.

Отже, якщо ви бажаєте придбати освітлювальні прилади для своєї квартири, щоб ваш інтер’єр став максимально затишним і комфортним, звертайтесь в наш інтернет-магазин, адже в широкому асортименті продукції можна знайти вироби для будь-якого приміщення. Ми організуємо доставку купленого товару, а також проконсультуємо з усіх питань, що стосуються організації правильного освітлення.