Балансуюче опалення

Метою будь-якої системи опалення є створення комфортного клімату в приміщенні з мінімальними експлуатаційними й грошовими витратами. Не завжди,  кінцевий результат, дозволить забезпечити належне функціонування системи й задовольнить наші потреби.

Кожна типова й правильно спроектована система опалення складається з різних, взаємодіючих один з одним елементів. Вони містять у собі джерело тепла (казан, центральне опалення), систему розподілу (трубопроводи, клапани, насоси), теплообмінник і, усе частіше залучення сучасних систем керування, для забезпечення належних умов роботи й автоматичного регулювання.

Інноваційні гідравлічні системи, точно розраховані конструктором призначені для того, щоб забезпечити оптимальну й безперебійну роботу системи, зменшуючи тим самим надмірне споживання енергії й усуваючи шум у системі. Це досягається за рахунок використання сучасних балансувальних клапанів.

Балансуюча система забезпечується при установці балансувальних статичних або динамічних клапанів. Статичні клапани діють як обмежники потоку в системі, яка під час роботи при зміні навантаження (збільшенні або зменшенні тиску) створює ефект безперебійності. Цей розв’язок ідеальний підходить у системах зі змінною подачею, наприклад, де задіяні радіатори.

Використання динамічних балансувальних клапанів, із вбудованим регулятором потоку, функція якого полягає в корекції коливань тиску в системі й підтримки постійної швидкості, звільняє систему від залежності в наявності тиску. Це не тільки екологічно чистий розв’язок за рахунок зниження споживання енергії на опаленні, але й приносить значну економію засобів. Використання динамічного клапана, дозволяє скоротити тривалість інвестицій за допомогою простої установки й не складного регулювання.