Ціни на листовий прокат продовжують падати

Одним із негативних моментів для виробників металопрокату є падіння цін на листовий прокат впродовж останнього року. Експерти зазначають, що тенденція до зниження цін на гарячекатаний і холоднокатаний листи буде продовжуватись в найближчі місяці. Для цього існує низка причин, серед яких торговельні війни не лише окремих великих корпорацій, а й цілих країн. Особливо негативно на процеси світової економіки впливає політичне і економічне суперництво США та КНР.

В причорноморському басейні ситуація багато в чому залежить від позиції турецьких виробників, які, за свідченням експертів, вдаються до відвертого демпінгу. Нестабільність ліри зупиняє турецьких металотрейдерів у створені значних запасів листового прокату. Адже ризики, пов’язані із його накопиченням на складах, надто великі. З іншого боку, якщо вони виправдаються, то і виграш буде немалий.

Сталь прокат

Послабленню активності на ринку стального прокату сприяють і невтішні прогнози щодо загальних тенденцій світової економіки, яка наближається до чергового періоду жорсткої посадки. Тому споживачі в такій ситуації вкрай негативно реагують на спроби виробників штучно підвищити ціни і, відповідно, скорочують об’єми закупок. Металурги опинились перед двома невтішними для них дилемами. З одного боку можна продовжувати якщо не нарощувати виробництво, то підтримувати його на попередньому рівні, продаючи товар за заниженими цінами. З іншого боку можна спробувати підтримати розцінки за рахунок зменшення об’ємів виробництва.

Аби пожвавити ринок металопрокату, виробники різних країн мали би діяти єдиним фронтом. Однак жорстка конкуренція не дозволяє їм виробити єдину стратегію і діяти погоджено. Так боротьба за надприбутки обертається великими втратами, як майновими, так і позиційними.

В таких умовах, відповідно, зростають ризики збільшення на ринку долі неякісного прокату. Адже для ошуканців кризові, непевні часи стають найбільш сприятливими для швидкого збагачення і раптового зникнення з ринку. «Чорний список» різноманітних організацій, які діють на нашому ринку стального прокату, постійно поповнюється новими іменами та фірмами, які відмовляються виконувати свої договірні обов’язки.

То ж споживачі стального прокату, які мають намір продовжувати активну діяльність в галузі промисловості та будівництва, мають бути особливо пильними. Взаємовигідна співпраця з надійними виробниками продукції, з металобазами та інтернет-магазинами, які займаються її реалізацією – єдиний спосіб уникнути шахраїв на ринку металопрокату.

Лого Стиллар

Купити металопрокат в Україні – шукайте надійних партнерів

Чи не головною ознакою надійних постачальників стального прокату є великий досвід роботи на ринку. Він відображається як в об’ємах продажу різноманітних виробів прокату, так і у відгуках споживачів. Шукаючи металобазу, інтернет-магазин, яким ви могли би довіритись, зверніть увагу на його веб-ресурс. Професіонали намагаються заповнити свої сайти максимально корисною інформацією, починаючи з даних про особливості, призначення, характеристики широкого сортименту стального прокату, і закінчуючи якісними прайс-листами.

Багато про що може свідчити телефонна розмова із представниками металобази. Спеціалісти дадуть кваліфіковану відповідь на всі запитання, тимчасові ж шахрайські фірми часто навіть не можуть назвати адресу свого офісу чи складських приміщень.

Надійний інтернет-магазин з продажу металопрокату завжди запропонує вам:

– широкий асортимент виробів прокату різних його видів;

– наявність сертифікатів, які підтвердять якість товару;

– розвинута дистрибуційна сітка;

– швидка та якісна комплектація, відвантаження та гарантована доставка товару власним транспортом чи самовивозом у всі регіони країни;

– додаткові послуги, які включають рубку, плазмову різку металу;

– можливість заключити вигідні умови та прийняти ефективні, взаємовигідні рішення;

– доступні гнучкі ціни, вигідні пропозиції у разі великих та постійних гуртових закупок;

– вигідна, проста та зручна система розрахунку.