Водяні ліжка

Водяні матраци
Зцілювальні можливості водяного матраца

Водяні ліжка усе ще вважаються ексклюзивними, в основному через те, що донедавна мали надзвичайно високу ціну. Тепер, ви можете дозволити собі дану модель, без зайвих переплат, тому що багато вітчизняних фабрик, сталі пропонувати свої моделі.3-divan-klassik
Виробники конструюють тверді й м’які ліжка із хвилями різної інтенсивності. Лікарі затверджують, що сон на подібному виробі забезпечує унікальний розслаблюючий ефект для тіла й нервової системи, корисний для здоров’я. Наповнений водою матрац прекрасно адаптується під усі тіла, що дуже зручно.  Крім того, протягом багатьох років водяний матрац не деформується, так що комфорт забезпечений на багато довше чому із традиційними наповнювачами.
Вбудований у матрац підігрів забезпечує потрібним теплом у постелі. Виробники підкреслюють зцілювальні можливості своєї продукції, однак, існує дуже багато суперечок, між фахівцями. У той час як матрац із підігрівом, безумовно, може допомогти в лікуванні ревматизму або артриту, для деяких захворювань хребта, дегенеративних захворювань, може серйозно нашкодити. Якщо у вас є проблеми із хребтом, перед покупкою водяного ліжка,  Обов’язково проконсультуйтеся з ортопедом, лікар повинен бути обізнаний заздалегідь, щоб не допустити прогресування хвороби.