Сумки й чохли для меблів

Транспортування й зберігання меблів
Розв’язок для складування
Багатофункціональні сезонні меблі, досить часто доводитися транспортувати вчасно в подорожі або просто складати по закінченню сезону використання.

У цьому випадку розглянемо унікальні пропозиції для різних меблевих виробів.

Сумка для зберігання складних стільців
Виріб виготовлений з міцного поліестера, призначена для зберігання й транспортування стільців при виїзді на природу незамінний атрибут під час кожної поїздки. Міцний матеріал захищає ваші меблі від вологи й подряпин. Більша, універсальна сумка,  незамінна для подорожі всієї родини, яка планує провести відпочинок максимально комфортно. Сьогодні, купити сумку для зберігання стільців не залежно від габаритів, можливо практично в будь-якому салоні, що спеціалізує на продажі садових меблів.
Сумка для м’яких подушок
Твердий мішок з поліетиленової тканини стійкий до розриву може безпечно зберігати елементи м’яких меблів, зокрема подушки, особливо тоді коли ви затіяли ремонт або переїзд. Проста в побуті сумка, захистить від вологи, пили й бруду, тому не турбуйтеся,  ваші подушки будуть чистими й сухими.

Захисна тканина із блискавкою
Корисний чохол у дощові дні літа, який зручний для зберігання садово-паркових меблів навіть у зимовий період. Практичний розв’язок, виконаний з товстою, міцною  й стійкою до розриву просоченої тканини, підходить для покриття садових ослонів, захисту меблів з пінопласту.  Дана пропозиція надійна захистить, меблеві вироби від несприятливих погодних умов і бруду.