Сучасні м’які меблі

У чому уступали, а в чому перевершували меблеві вироби  колишнього СРСР
Сучасні м’які меблі, за останні двадцять років суттєво еволюціонувала як у технічному, так і естетичному аспекті. Нині, дивани в Києву, Москві, Мінську не чому не уступають у дизайнерському виконанні від виробів західних виробників. Але ж ще зовсім недавно, до розвалу Радянського Союзу, багато жителів неосяжної нашої батьківщини, задовольняли простими й у той же час безформними меблевими виробами у своїх будинках.

Заглядаючи назад, можна із упевненістю сказати, що в ергономіку й естетиці ми помітно уступали італійським польським, іспанським  меблевим виробникам, чого  звичайно не скажемо про якість застосовуваних матеріалів нашими фабриками, які тоді були на високому рівні, і це доводять ті збережені вироби, такі як, наприклад старі шафи з ОДСП, які стійкі до вологи, і вже не один десяток років продовжують і далі витримувати випробування в наших гаражах.
1-peretyagka-mebeli
Сам процес трансформації, відмови від старих технологічних розв’язків і прийняття нових, для наших виробників проходив дуже складно. У той час, як повільними кроками народжувалася нова меблева індустрія, у вже суверенних колишніх країн СРСР, меблевий ринок був перенасичений європейськими виробами й новим власникам було важко конкурувати в таких умовах. Так чи інакше, але саме західний виробник зіграв істотну роль у формуванні сучасного екстра класу виробів, вкладаючи свої засоби в развиток й орендування сучасної меблевої індустрії.