Обідні столи

Обідній стіл присутній практично в кожній кухні, не залежно від квадратних площ. Як і будь-який меблевий предмет в інтер’єрі він повинен грамотно сполучатися з навколишнім оточенням і відповідати своєму простому функціональному використанню. Сьогодні обідній стіл купити можна не виходячи з будинку, оформивши замовлення через Інтернет.

Основним матеріалом у масовому як фабричному, так і приватному меблевому виробництві, служить ОДСП (облагороджена плита). Такі столи, як правило, у рази дешевше від столів з натурального дерева, тому користуються широкою популярністю в споживачів. Враховуючи цінову перевагу, обідні столи з ДСП, як правило, швидко втрачають свій естетичний вид, і цілісність у пилині короткого часу експлуатації.

Усе більше кухонні обідні вироби виготовляються в компонуванні різних матеріалів. Це може бути комбінація 32 мм теплотривкої ламінованої стільниці постформинг із фігурними ДСП або металевими опорами, або комбінація гранітної стільниці з різьбленими дерев’яними ніжками.

Класичним виробам серця кухні або їдальні вважається натуральний дерев’яний стіл з екзотичних порід дерев, у комбінації з різними металевими ковальськими елементами. Такі столи виготовляються, як правило, на замовлення й згідно з ексклюзивними ескізами.