Меблі у стилі лофт — як облаштувати помешкання?

Стиль лофт характеризується індустріальним виглядом інтер’єрів і побутової техніки. Найголовніше — це простота, мінімалізм і відкриті простори.

Не менш важливо правильно підібрати меблі — найбільш типовими є дерев’яні меблі з металевими елементами. Ми підкажемо, які меблі та аксесуари найкраще підійдуть для квартири в стилі loft.

У квартирі в стилі loft, де простір відіграє ключову роль, дверей повинно бути якомога менше. Стіни повинні виглядати сирими — цього можна досягти, оголивши елементи інсталяції, електричні дроти або обробивши стіну червоною цеглою.

Меблі у стилі лофт у квартирі повинні бути простими, а форма — сучасною. Щоб ідеально вписатися в цю атмосферу, виберіть металеві шафи або меблі з темного дерева з металевою обробкою. Поверхні меблів повинні бути гладкими.

Варто пошукати магазин, який пропонує меблі у стилі лофт з індустріальних елементів, завдяки яким ми внесемо індустріальну атмосферу в інтер’єр. Відреставровані елементи виглядатимуть красиво і стануть іконою стилю лофт. Меблі у стилі loft з міцних якісних порід дерева в поєднанні з металевими елементами підійдуть практично до будь-якого інтер’єру.

Для стилю лофт відмінно підійдуть меблі, поєднані з декількох елементів. Підставка, що складається з трьох незалежних частин, дозволяє будь-яке поєднання та оригінальність. Завдяки меблям у стилі лофт квартира порадує оригінальним дизайном, класичними кольорами та мінімалістичним дизайном.

До нього відносяться і спеціальні сидіння. Чудово підійдуть барні стільці зі спинкою з дерева. Обов’язковим елементом цих стільців повинні бути чорні металеві ніжки.. Сидіння такого типу буде чудово виглядати на великому відкритому просторі. Шезлонг у вітальні забезпечить комфортний відпочинок і розслаблення, створить атмосферу мансарди.

Чудовою ідеєю буде придбати до шезлонга крісло з тієї ж колекції, завдяки чому інтер’єр кімнати буде гармонійним. Стиль loft в силу своєї строгості любить стримані кольори, але якщо ви хочете трохи порушити фарби та пожвавити інтер’єр, варто вибрати блакитний диван або крісло. Однак пам’ятайте, що стиль меблів повинен відповідати рішенням всієї квартири!

Кул дизайн бренд

Аксесуари для квартири

Найголовнішим аксесуаром в стилі лофт є освітлення. Не забувайте вибирати світильники та люстри у металевому корпусі. Настінні світильники з видимою колбою також будуть хорошим вибором. Лампи не варто вішати занадто високо.

Також він любить важкі, масивні двері, завдяки яким квартира буде ще краще скомпонована. Вибираючи аксесуари, вибирайте металеві предмети! Чудово підійде вся металева кухонна фурнітура, фоторамки зі сріблястим або чорним покриттям, а також ящики та сейфи.

Облаштовуючи квартиру в цьому стилі, уникайте великої кількості предметів. Лофт — це мінімалізм! Не варто вішати гардини, гардини, розставляти на полицях дрібниці.