Меблі для саду

Серед найбільше часто використовуваних видів деревини у виготовленні садових меблів застосовують сосну, ялину, дуб, бук, білу акацію. Не варто забувати, що стіл й різні стільці з деревини, згодом зазнають руйнуючого впливу вологи, низьких або високих температур, ультрафіолетових випромінювань.

Зважаючи на те, що садові меблі повинні радувати нас багато сезонів, потрібно потурбуватися про захист від шкідливого впливу. Для цього, використовуються спеціальні масла, лаки, фарби. Дерев’яні меблі, покриті звичайним лаком, що не витримує прямих променів сонця й вологи, приведе до того, що покриття незабаром почне тріскатися й кришитися. Із цієї причини, у садових меблях усе частіше застосовна спеціалізовані захисні матеріали, які наносяться на деревину під високим тиском. Спеціальні масла створюють захисний щит для води, яка не просочується в глиб і перебуває лише на поверхні виробу.

Треба відзначити, що екзотичні породи, мають істотну перевагу, тому що більш стійкі до шкідників і грибковим інфекціям, але для наших погодних умов, є недолік, при морозі швидко руйнується верхній шар.