Кухня для будинку

Облаштованості будинку таке ж складне заняття як і його будівництво. Не секрет, що центром кожного сімейного вогнища, уважається кухонне приміщення в якому ми ухвалюємо гості й самі проводимо час як за прийманням так і готуванням їжі.

1kuhna

Як не дивно, але грамотно спланувати й розставити меблі враховуючи малу площу, складніше якби ми зайнялися облаштованістю просторого столового приміщення. Тому розглянемо типи кухонь, які допоможуть нам перетворити навіть не дуже просторе приміщення, у функціональну й приємну кімнату.

Отже, типи кухонного розміщення:

найпоширеніші тип — це пряма кухня, коли столи шафи розташовуються в один ряд;

кутова кухня, отут ми можемо відразу задіяти дві стіни;

кухня «П» типу — має на увазі таке розташування як начіпних, так і столів шаф відразу на три стіни, при проектуванні такої складної кухні потрібно обов’язково на початковому етапі перевірити рівність стін, на випадок чого вирівняти їхніми оздоблювальними матеріалами (наприклад: гіпсокартоном);

«острівець» — західна мода перекинулася й до нас, даний тип має на увазі концентрацію кухонних меблів у центрі кімнати.

2kitchen-kuhna

Який тип більше  підійде, вирішувати вам, тому що при вимірі кухонь потрібно враховувати розташування вікон, дверей, газових приладів і ще багато чого, тому радимо вам здобувати кухонний гарнітур не стандартного зразка, а в спеціалізованих компаніях які виготовляють меблі під замовлення.