Функціональна кухня для офісу

Власники невеликих офісів часто, організовують для своїх співробітників спеціально спроектовану кухню. Як правило, стиль оформлення подібних кухонь, відрізняється від кухні, спроектованої для будинку або квартири, тому що організація простору більшою мірою передбачає наявність додаткових полиць і ящиків.

Важливість висувних ящиків

Кухонні ящики є важливою частиною корпусних меблів. Вбудовані в корпус ящики на кухні, сприяють легкому застосуванню, до того ж з ними легше підтримувати порядок у кухні. Традиційні ящики протягом століть домінували на кухні, легко створюючи плутанину й хаос. Тим часом, у сучасних висувних ящиках усі речі очевидні ( за умови, що ви самі організуєте всі відповідним чином).

Якщо ви плануєте замовити кухню для свого офісу, намагайтеся щоб більша частина столів-шаф була обладнане висувними ящиками. Якщо кухонні ящики призначені для зберігання тендітного скляного посуду, то заздалегідь купіть вставку з м’якою оббивкою. Якщо ви плануєте зберігати пляшки, то зручним виявиться ящик у формі високого кошика зі спеціальними лотками.

Навантаження

Кухонний ящик нового покоління без проблем витримує навантаження вагою в 30 кг. Усе залежить від якості матеріалів і системи кріплення ящиків.

Розміри ящиків

Мінімальна висота одного ящика на кухні 30 см, максимальна, у свою чергу 220 см. Виробнича серія шаф кухонного ящика, найчастіше по ширині не перевищує 120 см, при цьому допускаються меблеві вироби обладнані вузькими ящиками в 15 см.