Алюмінієві фасади

Фасадні дверцята відіграють важливу роль в експозиції будь-якого корпусного меблевого виробу. Правильно підібрані матеріали, сприяють завданню загального тону й настрою на кухні, у прихожій або вітальні.

Рясні пропозиції, пропоновані виробниками, починаючи від натуральних дерев’яних, MDF, пластикових матеріалів до скляних у металевій оправі, задовольнять будь-які ваші фантазії. Потрібно знати, що фасади з натуральних екзотичних порід дерев, значно перевершують у ціні фасади із самого популярного на сьогоднішньому ринку в меблевій індустрії матеріалу MDF. Але в той же час, масове виробництво алюмінієвого профілю, спровокувала нову уяву про сучасні трендові меблі. Сучасна кухня або шафа-купе в дизайнерському виконанні, не обходяться без застосування алюмінію.

Скляні або дзеркальні дверцята, завдяки алюмінієвому профілю, розв’язали багато технологічних проблем при складанні виробу в новому виконанні. Треба помітити, що просте ОДСП, яскравих колірних тонів, обрамлене в алюмінієвий профіль, нітрохи не уступає в плані естетики й споживчого попиту від вищевказаних дорогих матеріалів.