Різновиди віталень: як правильно обрати

Навіть у невеликих квартирах люди намагаються облаштувати вітальню якомога комфортніше, адже це місце для спільного проведення часу з сім’єю, зустрічі з друзями та просто відпочинку.Бренд Тому багато хто робить все можливе, щоб створити у вітальні затишну атмосферу для приємного відпочинку, ну й, звичайно, все має бути максимально комфортним й функціональним. Ті, хто шукає меблі для створення затишку у своїй оселі, можуть перейти за посиланням та придбати якісні меблі для будь-якого приміщення. «Mebli CITY» пропонує широкий асортимент меблів, що допоможуть у створенні гармонії та зони комфорту в оселі й не тільки.

Підбір меблів до вітальні

Перед облаштуванням вітальні слід добре продумати, які саме меблі потрібні у цю кімнату. Щоб визначитись із меблями, потрібно подумати, яким чином Ви плануєте використовувати кімнату. Якщо Ви часто збираєтесь сім’єю та друзями, тоді слід облаштувати велику зону відпочинку, основою якої виступають м’які меблі. Це можуть бути:

  • дивани;
  • крісла;
  • куточки;
  • пуфи.

Головним атрибутом вітальні вже довгі роки залишається телевізор. Але, крім телевізора, потрібно розмістити у цій кімнаті ще багато речей – книги, посуд, одяг, колекції, сувеніри тощо. Сучасний інтер’єр не може обійтись без стильних меблів. Завдяки різноманіттю, представленому меблевими виробниками, можна підібрати меблі, які здатні розмістити безліч речей навіть у малому просторі.

Оптимальним рішенням для вітальні є стінка. Так, не дивуйтесь. Багато хто звик сприймати стінку, як громіздкий набір шаф, які створюють атмосферу захаращеності, але сучасні стінки інші. Це стильні, практичні й функціональні меблі, які різняться своїм начинням. Сьогодні кожен має можливість вибрати для стінки тільки ті секції, що дійсно потрібні. Сучасні стінки можуть бути як габаритні, так і компактні, які не займають багато простору.

Різновиди стінок

Сьогодні стінки – це компактні меблі, що можуть мати пряму або кутову конструкцію. Для невеликих приміщень краще обрати кутові стінки, які дозволяють практично використати кут кімнати й не займати стіну повністю. Для малих приміщень підійдуть строгі лаконічні моделі. Слід відзначити, що асортимент сучасних стінок настільки великий, що можна й розгубитися. Головне, під час вибору орієнтуватися на загальний інтер’єр вітальні та її розміри. Для малогабаритних приміщень краще обирати меблі світлих тонів, що допомагає візуально розширити простір. Для великих приміщень можна підібрати меблі будь-яких кольорів, можна навіть придбати яскраві моделі стінок, які стануть справжнім декором для інтер’єра.

Найкращим варіантом сучасної стінки виступають модульні системи, що складаються з окремих елементів, які можна поєднувати, залежно від своїх потреб. Ви самі можете обрати начинку своєї стінки й отримати дійсно практичні меблі для зберігання власних речей.

На сайті «Mebli CITY» можна підібрати якісні й сучасні стінки від провідних виробників. Стінки представлені у різних стилях, кольорах та варіаціях. Підібрати меблі під розмір конкретного приміщення допоможуть фільтри пошуку.