Захист деревини

Дерев’яні меблі,  присутні в саду, через свою органічну природу, вимагають особливої уваги. Регулярне технічне обслуговування сприяє довговічності поверхні, зберігаючи при цьому естетичний вид.

derevo
Після зими, обов’язково очистити
Роботи з технічного обслуговування дерев’яних виробів, повинні початися відразу після закінчення зимового сезону. Перший крок полягає в ретельній очищення основи від  бруду, пили й залишків рослини, які можуть стати серйозною погрозою для деревини.
Повторне шліфування має важливе значення
Наступним етапом, повинна стати шліфування дерев’яних поверхонь. Залежно від розмірів, ця робота може бути зроблена вручну або за допомогою шліфувальної машинки. Важливим моментом є вибір товщини наждакового паперу.  На практиці, шліфування потрібно починати з використанням наждакового грубозернистого наждачного паперу, а закінчувати мілкою.

Нанесення нового покриття
На заключному етапі, деревину коштувати розкрити лакофарбовими матеріалами, які з одного боку, підкреслити природню красу й структуру, з іншого боку, додадуть приємний колірний відтінок відповідно до наших очікувань.

Хочемо помітити, що представлений на ринку інноваційний водний алкідно-акриловий лак,  показує  в три рази більш ефективний і тривалий захист у порівнянні зі звичайними захисними матеріалами.  Інноваційні водорозчинні алкідно-акрилові продукти гарантують глибоке проникнення в деревину й забезпечує повний захист від дощу, Уф-Випромінювання, перепадів температури й впливу мікроорганізмів.