Хімічний анкер — швидкий і акуратний монтаж

Якщо ви шукаєте ефективний спосіб установки з мінімальними витратами сил і часу — то хімічний анкер, без сумніву допоможе в будь-якій справі.
Що маємо на увазі під терміном «Хімічний анкер»?
«Хімічний анкер» монтаж різьбових шпильок, арматури й інших кріплень до основи смоли.  Анкери із синтетичних смол особливо важливі при виконанні кріплення в матеріалах з порожнечами: пустотіла цегла, термоблок, і багато чого іншого.
Є дві групи смол:
Каталітичні;
Некаталітичні.
Смоли каталітичного типу, створені із двох компонентів: смоли й каталізатора. Відношення каталізатора до смоли становить 10:1. Хімічна реакція відбувається, коли каталізатор перебуває в контакті зі смолою.
Смоли каталітичного хімічного закріплення діляться на: поліестер і епоксидно-акрилову смолу. Кожний з них має різні властивості, які бажані залежно від характеру роботи.
Різні виробники використовують різні формули у виробництві смол, з метою одержання певного продукту, наприклад, стирол, низькотемпературний швидко затвірдіває, густий або рідкий і т.д.

Для Смоли, як правило, у некаталітичних речовинах, пасують пропорції змішування 1:1 або 3:1, і твердіє тільки тоді, коли пропорції двох компонентів перебувають у безпосередньому контакті один з одним. У цей час хімічні кріплення найбільш популярні в нашій країні – це епоксидні смоли — затвердіння відбувається довше, чим каталітичні, але їх механічні й хімічні властивості значно вище.