WIM Система

WIM Система ущільнення для ванних приміщень 

Основним компонентом системи ущільнення для  ванних приміщень є WIM Рідка плівка. Вона призначена для ізоляції від вологи поверхні в приміщеннях з підвищеною дією вологи, на яку буде  укладатись керамічна плитка. Рекомендується для  застосування там, де вимагається високий рівень  водонепроникності або має місце висока вологість   (напр. в душових кабінах, ванних кімнатах, туалетах, пральнях, кухнях і т. п.).

WIM Рідка плівка може застосовуватись для стін з гіпсокартонних листів, стін з штукатуркою,  стін з газобетонних блоків, для старого облицювання з кераміки і каменю. Придатна для підлог  з системою підігріву підлоги. Має високу адгезію до мінеральної основи і є покриттям, на якому  можна викладати плитку за допомогою еластичних клейових сумішей WIMFLEX.  Екологічна, не  містить ніяких шкідливих речовин. Відрізняється простотою нанесення.
Перш ніж почати виконання робіт, слід перевірити і оцінити якість основи. Вона повинна бути  довговічною, міцною, рівною і стабільною,  не виділяти пилу, не мати відпадаючих частинок.

На ній не повинно бути пилу, пороху і інших речовин, що зменшують адгезію.  Для заповнення можливих раковин основи рекомендується використовувати розчин WIM Вирівнювальна суміш.

Ґрунтовка — після вирівнювання, очищення і усунення пилу, основу слід заґрунтувати   препаратом WIM Ґрунтувальний засіб — основи гіршої якості і такі, що виділяють пил, слід ґрунтувати препаратом    WIM Ґрунтовка зміцнююча

Ущільнення кутів, прохідних отворів для труб і патрубків для  приєднання змішувачів — всі кути — місця контакту стіна-стіна та стіна-підлога ущільнити WIM    Ущільнювальною стрічкою, вклеюючи її в куток за допомогою    гідроізоляційної маси WIM Рідка плівка, щоб середня частина стрічки   (прибл. 2 мм) не була покрита масою.
—  місця навколо прохідних отворів для труб і патрубків для приєднання    змішувачів, а також стічних решіток слід старанно покрити WIM Рідкою    плівкою, а потім накласти ущільнювальну манжету.

Виконання гідроізоляційного покриття — після ущільнення кутів, патрубків для приєднання змішувачів і можливих   прохідних отворів для труб, а також стічних решіток всю поверхню стін   і підлоги слід покрити гідроізоляційною масою WIM Рідка плівка, наносячи   її валиком, пензлем або шпателем;
— другий шар гідроізоляції можна наносити після висихання першого шару,   тобто через 3-4 години;
— до викладання плитки можна приступити після повного висихання маси (12-24 год.).

Виготовлення керамічного облицювання — для виготовлення керамічного облицювання слід використати еластичну   клейову суміш WIM FLEX або WIM FLEX BIAŁY  .

Заповнення швів — заповнення швів слід почати через 24 години після виготовлення   облицювання;
— для заповнення швів використати еластичну суміш для заповнення швів   WIM FUGA або епоксидну суміш для заповнення швів WIM EPOXYD (винятково    довговічну і стійку до забруднення), що пропонується  в широкому спектрі    кольорів або WIM ДІАМАНТОВА ЗАТИРАЛЬНА СУМІШ.
— шви у внутрішніх кутах, а також можливі розширювальні шви слід заповнити    еластичною силіконовою масою WIM SILIKON, що пропонується  в спектрі    кольорів WIM FUGA i WIM EPOXYD.

Технічні параметри:
Склад: Дисперсія полімерів з добавкою покращуючих засобів.
Консистенція: Напіврідка Питома вага: прибл. 1,6 кг/дм3 Робоча температура: від +5°C до +25°C Кількість шарів, що наносяться: 2 – 3
Технологічна перерва між нанесенням шарів: прибл. 4 год.
Час висихання шару: прибл. 3 год. при 23°C Можливість ходіння: через 10 — 12 год.
Можливість приклеювання плитки: після повного висихання (прибл. 24 год.)
Спосіб нанесення: валиком, пензлем Адгезія: не менше 1,5 МПa.

Витрата:
В випадку двох шарів — для основи з великою поглинальністю: 0,7 – 0,8 кг/м2 — на основі з малою поглинальністю: 0,4 – 0,5 кг/м2

Властивості виробу:
► Еластична рідка плівка, готова до використання ► Для виготовлення ізоляції від вологи всередині будинків.
► Для застосування на основі будь-якого виду:
гіпсокартонних листах, гіпсових штукатурках, традиційній штукатурці, стінах     з газобетонних блоків, дерев’яних, дерево-стружкових і орієнтовано-стружкових     (OSB) плитах.
► Для ванних кімнат, душових кабін ► Запобігає утворенню плісняви і грибка.