Скляні панелі

Скляні панелі набувають більшу популярності останнім часом у якості оздоблювального матеріалу для стін. У зв’язку зі збільшенням діапазону візерунків,  скла ідеально підходять як для кухні й ванної кімнати, так і віталень,  прихожих.

steklo-panel

Бувають розміром 3210 на 2400 мм і товщиною 4 мм і 6 мм. , менш гламурним, але набагато більш міцним і стійким є армоване скло. Скляні панелі кріпляться до стіни за допомогою болтів, через спеціальні отвори, просвердлені в склі, поміщають у дерев’яну або металеву основу або просто приклеюється.

Металева обробка
Листові панелі виготовлені з листової сталі, алюмінію або міді один з найпопулярніших матеріалів для кухні, над стільницею або мийкою . Для кріплення використовують болти, клей або профілі, які кріпляться на стіні, і потім у них вставляється лист. Металева обробка на стінах дарує, цікавий ефект, але вимагає, на жаль, щоденного миття, тому що будь-які плями особливо помітні на гладких поверхнях, менше, на гофрованій.

Декоративні стіни: Що вибрати замість фарби й плитки
Унікальний дизайн нових естетичних панелей, з малюнком і текстурою,  легко може бути пристосований до будь-якого дизайну інтер’єру. На сьогодні, це краща альтернатива традиційної фарби й керамічній плитці.

Декоративні тривимірні панелі виконані з високоякісної деревини листяних порід. Натуральні вставки сушать природнім шляхом і мають товщину 2,2-2,6 див діаметром 4-12 див., при цьому фрагменти закріплені на MDF плиті товщиною 6 мм.

Панелі також можуть знайти цікаве застосування для обробки висувних дверей шафи-купе або розсувних міжкімнатних дверей.