Поліуретан для дитячих майданчиків

Різноманітність можливих матеріалів для створення безпечних дитячих майданчиків, дозволяє використовувати різні рішення. Більшість нещасних випадків на дитячих майданчиках, пов’язані з падінням з висоти. Таким чином, тверда поверхня, наприклад, бетон, асфальт, утрамбована земля або навіть трава недостатньо підходять, для активних ігор.
1poliurit-deti
Хоча, з іншої сторони жодна поверхня не захистить дітей від усіх травм, але все-таки може значно знизити ризик. Поверхня, що складається із сипучих матеріалів, таких як відходи деревини, пісок, гравій уважаються як і раніше економічно ефективним для реалізації й тому часто використовуються. Для правильної облаштованості з належний при падінні амортизації, рекомендована товщина об’ємного матеріалу не менш 30 см.

Поліуретанові поверхні
Поліуретан, уважається одним з ефективних, і безпечних матеріалів, з необмеженими можливостями для створення безпечної поверхні.  Правильно змонтована поверхня гладка на дотик, у той же час перешкоджає ковзанню, стійка до вивітрювання й стиранню. Така поверхня має високу проникність і тому відводить воду швидко, висока пористість дозволяє також легко підтримувати певні гігієнічні умови.

Укладання безшовної поверхні з поліуретану виконується з використанням спеціалізованого встаткування, що, дозволяє створювати цікаві візуальні ефекти. У випадку ушкодження, можливо, робити заміну окремих компонентів на окремих ділянках.