Гіпсокартон — види й застосування

Обробка стін гіпсокартоном
Види й типи гіпсокартона
Гіпсокартон, без сумніву, матеріал, один із простих в обігу й установці, тому продукт уже протягом десятка років цінується як професіоналами, так і багатьма аматорами в нашій країні.1-gipsokarton
Оздоблювальний матеріал використовується в основному для зведення перегородкових стін або в якості обшивки з наступним вирівнюванням внутрішніх стін і стель ( у тому числі підвісні стелі). Рідше використовуються спеціальні водонепроникні гіпсокартонні листи на стяжку або покрівлю.

Які популярні виду гіпсокартона існують,  відмінності й застосування
Види гіпсокартона.

Стандартний
листи (ЛГК) мають характерний сірий колір. Призначені для загального використання в приміщеннях з відносною вологістю менш 70%. Не підходять для приміщень із високою вологістю, таких як ванна кімната, кухня й підсобне приміщення.
Буває двох товщин: 9,5 мм і 12,5 мм., при цьому довжина може бути 2500-3000 мм. Ширина стандартних листів становить 1200 мм.

Просочені гіпсокартонні листи
Гіпсокартон даного типу, характеризується підвищеною стійкістю до вологи, через наявність просочення гідрофобних агентів. Використовується в приміщеннях з високою вологістю, що не перевищує 85%. Описані листи, потрібно монтувати за умови, що вся оздоблювальна поверхня в наслідку стане покрита вологостійким матеріалом, і кімната обов’язково буде провітрюватися.

Зелені вогнезахисні листи
Гіпсокартон  з підвищеної жаростійкістю, у своєму составі містить скловолокно, завдяки чому поліпшується стійкість до впливу відкритого вогню. Важливим є кількість шарів протипожежного захисту, герметичність з’єднань і самої конструкції. Професійно зроблена обробка,  витримує вплив вогню тривалістю до двох годин.
Застосуємо для опорних частин будинку, а також на горищах і мансардах, з відносною вологістю нижче 70%.