Гіпсові 3д панелі

Гіпсові покриття для стін і стель

У якості стельового й настінного матеріалу гіпсове покриття стало використовуватися порівняно недавно, але споживачі вже оцінили його високі якісні характеристики, екологічність і небувалу міцність.

БоксируетГіпс — натуральний продукт, по високих якісних характеристиках і вартості з ним не зрівняється жоден інший матеріал. Гіпсові декоративні 3D панелі Texturo сьогодні стали дуже популярним для обробки будинків і котеджів.

Панель, залежно від технології виробництва, виділяють двох типів, які відрізняються по зовнішньому вигляду й способу з’єднання.

Декоративні панелі для стін с замковим з’єднанням. Це прямокутні або квадратні пластини товщиною 9-20 мм, монтувати які потрібно між собою. Кожна пластина представляє багатошарову конструкцію: лицьова частина представлена рельєфом, з боків перебувають пази й втулки для з’єднання. Фактура може бути сама різна, це й шпон дерева, і коркове покриття, квадрати, барельєфи, кристали і т.д.

Стіна готова до використання відразу після укладання, лише вимагаючи додаткової обробки. У деяких випадках припустимо монтувати навіть на нерівні поверхні з різницею по висоті до 2 см, глибокий малюнок усе перекриє. Але таке покриття не рекомендується для експлуатації в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Панель

Гіпсові 3D панелі із цегельною кладкою. Пластини містять на 100% натуральний гіпсовий наповнювач, тому еластичні, добре ріжуться на потрібний розмір, що спрощує монтаж. Натуральна декоративна цегла в спальні чи в іншому приміщенні, укладається на рівну поверхню, інакше будь-які недоліки будуть помітні. Роботу краще довірити фахівцям, а по закінченню потрібна фінішна обробка покриття фарбами або лаком.

Радость

Переваги гіпсових покриттів:

  • екологічно чистий, антиалергенний матеріал, не підданий грибкам і гниттю, хімічно інертний;
  • дуже зносостійкий — приблизно за 50 років служби стирання становить усього кілька відсотків;
  • гарантує прекрасну звукоізоляцію;
  • панелі дуже прості у відході, досить провести легке вологе збирання або пройтись пилкозбирачем.

БрендКупити гіпсові 3d панелі для стін і стелі з доставкою по Україні, можна в компанії Texturo. Уся продукція виконана з матеріалу від європейського виробника Кнауф. Тільки в магазині https://texturo.com/ низькі ціни й велика кількість малюнків і фактур. Якщо ви плануєте здобувати продукцію у великих партіях – виробництво компанії буде безупинно працювати для забезпечення необхідного обсягу продукції в короткі терміни. Компанія пропонує оперативність у роботі, прийнятні ціни й високу якість супутніх послуг. Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.