Закриті й відкриті печі

Сучасні Каміни, стають усе більш популярні серед споживачів, через свою недорогу експлуатацію,  і служать, елегантним декоративним доповненням будь-якого інтер’єру. Каміни створюють неповторну атмосферу й затишок, і з їхньою допомогою можна підтримувати тепло при мінімальних витратах у будинку. pechi

Є багато типів коминкових печей різні характеристики, що мають, а також істотні відмінності в ціні й дизайні, докладніше, можна ознайомиться тут.

Основна класифікація
Як правило, усі печі діляться на відкриті й закриті. Для цінителів заходу палаючого дерева підійдуть відкриті печі. Але, на жаль, відкриті коминкові печі призначені тільки для опалення невеликого приміщення, тому що більша частина тепла витягається й виходить через димохід.

Усе більше й більше набирають популярність закриті каміни, які при відносно невеликих витратах можуть обігрівати більші площі. Камери згоряння, у більшості моделей представлених на ринку, установлені окремо й розділені, як правило спеціальним склом, при цьому тепло рівномірно розподіляється, завдяки нагріванню повітря усередині приміщення.