Рекуперація тепла в оселі

Свіже повітря  економію тепла можливо зробити за рахунок рекуперації тепла. Висока якість свіжого повітря необхідна для здоровішого життя. Для того, щоб забезпечити достатній обмін повітря в приміщенні, запобігання утвору цвілі й концентрацією шкідливих речовин, необхідно кожні 2-3 години протягом 3-10 хвилин інтенсивно провітрювати приміщення. У цьому випадку, губиться тепло й на додаток одержуємо велику кількість пили, комах і шум з вулиці. Під час контрольованої вентиляції з рекуперацією тепла шкідливих речовин, майже все тепло залишається в кімнаті, а все небажане для нас зовні. Рекуперація тепла процес, при якому повітря в будинок підігрівається, гарячим повітрям.


Використання рекуперації тепла. Регенеративний теплообмінник, як правило, використовується  практично у всіх типах будинків із примусовою вентиляцією — у квартирах, житлових будинках, комерційних і промислових будинках, офісах.


Перевага полягає в безпосередній економії на опаленні, у якісній фільтрації повітря від пилу. Вистроєна автоматика управління рівня вентиляції, зводить до мінімуму різницю температур і припиняє неконтрольованого витоку теплого повітря з приміщення.