Старі традиції в сучасних опалювальних приладах

Більшість будинків підключена до газової мережі, яка для багатьох є основним джерелами в обігріві будинку в зимовий період. Опалювальні котли вже стали незамінним атрибутом у наших житлах, при виборі яких ми вже висуваємо тверді вимоги: мінімальна витрата газу, компактність, досконалість  дизайну згідно з новими тенденціями.
2kotel-vaillant
Розглянемо казани торговельної марки Vaillant, яка ідеально змогла поєднувати у своїх нових технологічних розробках перераховані вище вимоги. У цей час, Vaillant Group є одним з лідерів в області опалювальної техніки в Європі й в усьому світі.

Небагато історії
Народження бренда вважається 1874 рік (Німеччина), коли  Johann Vaillant заснував дану компанію. Через двадцять років, Vaillant одержала патент, на ванну газову плиту, що працює в «закритій системі». Пізніше вона була представлена споживачеві в настінному виконанні й продавалася за назвою «Гейзер» ( «Geyser»). Саме даний фірмовий продукт, приніс компанії популярність в усьому світі. В 1967 уперше у світі, розроблювачам удалося об’єднати функції опалення  й подачі гарячої води в одне компактне обладнення, а саме: » Circo-Geyser MAG-C20″
1kotel-vaillant
У цей час бренд Vaillant, завдяки широкому спектру продукції, що випускається, пропонує системні розв’язки для опалення й гарячого водопостачання.  З початку свого існування, Vaillant прагне зберегти свої лідируючі позиції в області опалювальної техніки, орієнтуючись на потребі існуючих і потенційних клієнтів.

Орієнтація на споживача означає, що бренд повністю регулюється для створення розв’язку в сфері автоматизації й у пошуку кращого вирішення проблем в області теплоенергетики, для того, щоб задовольнити індивідуальні потреби користувачів,саме тому газові казани vaillant мають величезний попит серед споживачів.