Інфрачервоне опалення

Що таке інфрачервоний обігрів?
Інфраопалення або інфрачервоне опалення здійснюється на основі теплових хвиль, які створюють спеціальні вбудовані панелі в приміщенні. Сонце,  є найбільшим джерелом інфрачервоних хвиль тепла. На сьогодні використання такого виду опалення, сприяє економії засобів на опаленні, захисті навколишнього середовища, здоровішому способу життя. Інфрачервоне опалення- це альтернативний розв’язок відмови від застосування традиційного опалення приміщень. Інноваційна розробка швидко завоювала популярність серед жителів Європейських країн, і сьогодні з успіхом представлена на Українському ринку опалювальних приладів.

Переваги й економія інфрачервоного опалення представлені нижче.
Приємний клімат у приміщенні:
• відсутність тепла обумовлена циркуляцією повітря — звідси й пилу;
• немає втрати кисню й вологості;
• швидке регулювання температури;
• на сухій стіні, не утворюється конденсат і цвіль – процес рівномірного опалення площі.

Функціональність інфраопалення:
• Економія простору;
• Компактні опалювальні панелі;
• Висока експлуатаційна надійність;
• дешевий і простий монтаж, ніяких витрат на труби, радіатори й інші компоненти.

Економія
Завдяки рівномірній нагрівання поверхонь  підлоги, стін і стель циркуляція повітря в приміщенні мінімальна (незначна), тому мінімальна відмінність температур повітря підлоги й стелі ( при висоті 2,7 м близько 1,5 до 2 ° С).  Зниження температури на 1 ° С, заощаджує від 5 до 6% енергії на опалення.

Інфрачервоні панелі «ES»
Нагрівальний елемент являє собою скляну пластину 4 мм безпечного загартованого скла. Загальна товщина панелі становить 25 мм і є підходящим доповненням до будь-якого інтер’єру. Панель легко управляється за допомогою компактного зовнішнього кімнатного термостата.

Інфрачервоне опалення й здоров’я
Тепло від інфрачервоного випромінювання сприяє лікуванню ряду захворювань і симптомів:
— Високий і низький кров’яний тиск, проблеми з печінкою, стрес, ревматизм, артрит, проблеми із суглобами, захворювання крові, бронхіт, астма, застуда, радикуліт, безсоння, болі в спині, запори, діарея, хвороби легенів і ін.
-Інфрачервоне випромінювання підвищує еластичність тканин: допомагає загоєнню ушкоджених сухожиль, зв’язувань і м’язів після травм. Також сприяє швидкому загоєнню ран.

Інфрачервоні сауни