Виготовлення пiддонiв

Гідравлічна машина SMPA 500
Ударна машина SMPA 500 — це сучасна структура устаткування для проведення операції при виготовленні дерев’яних піддонів. Це устаткування є  хорошим  рішенням, коли  необхідно поліпшити якість і швидкість з високою продуктивністю у виконанні складних завдань. 500 піддонів в зміну з двома співробітниками.
Безпека на роботі. Машина відповідає найстрогішим вимогам безпеки відповідно до європейських стандартів. Робота на комп’ютері. Устаткування використовує систему операцій готових піддонів.
Лінія SMOP
Повністю автоматизована виробнича лінія для виробництва піддонів. Проходження лінії піддону — 1 хвилина.
Характеристика:
Споживання електроенергії 24 кВт
Підключення повітря 8 панів(0,8 МПа)
Витрата повітря    100 л / хв.
Продуктивність машини 2 піддони в хвилину
Маса    1 200 кг.

KP 900 Easy Cut — Виробнича лінія призначена для автоматичної нарізки готових пило матеріалів. Устаткування призначене для тог, щоб мінімізувати відходи. Обробка деревини за якістю дозволяє використати робочий цикл закладених раніше попередніх функцій. Частиною управління верстата з ЧПУ являється статистика, яка реєструє кількість погонних метрів розрізу, кількість якісних запасних частин і відходів. Машина також записує фактичний час роботи, що дозволяє, наприклад, узяти під контроль виконання робіт на виробничому секторі.
Синхронізація управління і автоматичного запуску різального циклу, може бути доповнена цілим рядом подання і обробки елементів у вигляді керованих і не керованих дій.