Важливі параметри перфоратора

Перфоратор — цей пристрій особливий використовуване у всіх ремонтно-будівельних компаніях. Інструмент значно полегшує буравлення в стінах, і ставати особливо корисний, при виконанні капітального ремонту.perforeror

Виробники намагаються зробити мінімально помітну вібрацію, наприклад, за допомогою застосувань м’яких матеріалів на ручках.
Робочий хід свердла виміряється в джоулях.

Режими роботи:
Довбання — у цьому режимі двигун не обертається, зубило або піка, установлена в тримачі робить довбання.
Ударне Свердління — це основний режим, для створення  отвору в бетоні, залізобетоні. У цьому випадку патрон обертається, при цьому пневматичний механізм імпульсне впливає на всю робочу область.
Ненаголошеного свердління — у такому режимі перфоратор можна використовувати для свердління деревини, металу й інших матеріалів.
Розроблювачі продовжують вносити серйозні зміни в нові моделі, акцентуючи свою увагу на шумозаглушенні встаткування. Прекрасний приклад тому, перфоратори, які має дуже високу потужність, при цьому шум вчасно роботи не перевищує шум, звичайної дрілі.

Сьогодні якісний перфоратор купити можна в магазинах, що спеціалізують, міста по продажах фірмового електроустаткування.