Сучасна інновація — Інверторний зварювальний

Інноваційні зварювальні апарати, що випускаються вітчизняними виробниками від традиційних відрізняється практично всім. Традиційні зварювальні апарати мають більші розміри, високу потужність, а отже й підвищене енергоспоживання.

У цей час ринок практично повністю завоювали інверторні зварювання — легкі (типова модель  150 А важить близько 3 кг), прості у використанні, не обтяжні при підключенні до електромережі. Дані зварювальні апарати знаходять своє широке застосування, як у професійному, так і домашньому використанні.

Ви можете носити його в легкій валізі замість важкого трансформатора й виконувати складну роботу у важкодоступних умовах, повісивши його на плечі. Це цінується в першу чергу будівельниками й монтажниками, тому що це ідеальна річ для ремонту й обслуговування компаній, що здійснюють свою роботу в багатоквартирних будинках. Він також буде працювати в невеликих приміщеннях, де звичайні трансформатори можуть стати перешкодою.

Менше споживання енергії й універсальність, це означає, що він може працювати при підключенні до  побутової мережі 230 В. . Інвертори також більш стійкі до коливань напруги в мережі. Таким чином, подібний зварювальний апарат є більш ефективним, чиму громіздкий напівавтомат традиційного типу, тому що витрати на електроенергію нижче.