Інвертор генератор

У порівнянні зі звичайними приладами, генератор приблизно на 50% менше й легше, тому він з легкістю може бути використаний на будь-яких будівельних майданчиках, або інших місцях, де ми не можемо підключати обладнання безпосередньо до електричної мережі. Крім того, ці обладнання оснащені новою дворівневою системою ротації шуму (шум нижче 9 дб, що в три рази менше ніж у традиційних генераторах).
1-invert-generat
Найсучасніші системи згоряння скоротили викиди шкідливих газів в атмосферу, до мінімальної межі.
Інвертор має кілька датчиків (наприклад, датчик потужності, датчик тиску масла, і т.д.), регулювання доступне  в ручному керуванні. Крім того, вбудовані амортизатори автоматично регулюють частоту обертання двигуна відповідно до навантаження.

Чим керуватися при покупці?
При виборі блоку потрібно враховувати максимальний пусковий струм при нормальній роботі електроустаткування й максимальної потужності, необхідної для роботи в найважчих умовах. Найбільш ефективним і прийнятним завантаженням уважається приблизно 80%.

Перед запуском
Перевірте рівень масла, неякісне масло, відпрацьовані масло, скорочує термін служби обладнання. Використовуйте високоякісне масло для чотиритактних двигунів. Популярні масла, які можна використовувати: Castrol, Shell, Mobil і т.д. Вийміть масляний щуп і витріть його насухо. Перевірте рівень масла, вставивши лінійку в отвір. Якщо немає чітких слідів масла, додати масло до верхнього рівня шийки блоку.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ
Використання недостатнє моторного масла може привести до серйозних ушкоджень.

Перевірте рівень палива в баку. Якщо рівень палива, нижче покладеного, додайте небагато масла до верхнього рівня. Не використовуйте ніяких добавок до палива, не слід змішувати масло з бензином. Уникайте будь-яких домішок у паливі, особливо води й піску. Після заправлення, затягніть кришку паливного бака. Бензин є легкозаймистим і може вибухнути. Заправлення робити потрібно в добре провітрюваному приміщенні при виключеному двигуні. Вентиляційна кришка паливного бака, повинна бути постійно включена, у випадку транспортування на місце, у положення ВЫКЛ, щоб запобігти витоку палива. Уникайте тривалого контакту шкіри з бензином. Не вдихайте пари від бензину.

Перевірте повітряний фільтр. Перевірте повітряний фільтр, щоб він був чистим, при необхідності, заміните на новий.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ! Ніколи не запускайте двигун без повітряного фільтра, тому що це викличе влучення бруду у двигун.

Електричні автомати захисту мережі
Як убезпечити електричну мережу в будинку
Захист від перенапруги

Електричні автомати використовуються як захисні обладнання, для кабелів, трансформаторів, двигунів, генераторів, опалювальних казанів.

Автоматичні вимикачі з номінальним струмом від 20 до 1600 А, призначені для захисту електричних кіл від перевантажень і коротких замикань. З погляду функціональності можуть бути використані в якості основного джерела харчування. У комбінації із сучасним дизайном, невеликим розміром і простотою в установці, аксесуари дозволяє працювати в найрізноманітніших умовах.

Для додаткового захисту електричних приладів, що перебувають у будинку, рекомендуємо використовувати стабілізатори напруги. Різноманітний асортименти дозволяє задовольнити різноманітні вимоги для установки й підключення обладнання керування, яке містить у собі:

устаткування для монтажу (клемні, вставки роздільника, кріплення);

аксесуари для підключення (хомуту, перехідники);

апаратне керування при сигнальному оповіщенні (допоміжний, тригери росту, зниженого напруги, контролерів);

блоки вимикачів, реле, заземлення, трансформатор струму.

Основні принципи забезпечення безпеки в електроустановках виконуються завдяки керуванню диференціальним струмом ( так званим УЗО — обладнання захисного відключення) з перемикачами  використовувати в якості захисту від поразки електричним струмом у результаті непрямого контакту й прямого, а також зниженню впливу додаткового ушкодження встаткування, у тому числі пожеж. Основним завданням є захист і відключення електричної мережі, коли  виявляється витік струму. УЗО також відмінно реагує на несправності в мережі, наприклад, визначає, що протікає струм від електричної системи до землі.