ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ

Торговельні пропозиції Twelve Electric включають  широкий асортимент продукції. Головний напрямок діяльності фірми — виробництво різноманітних апаратів і  пристроїв, що застосовуються в електроенергетичних  мережах низької і середньої напруги для компенсації реактивної потужності, аналізу якості мережі та розподілу  електроенергії. В будь-який час фірма може реалізувати  замовлення в дуже широкому асортименті: починаючи  від контакторів для комутації кіл з потужними конденсаторами через сигнальні лампочки типу LED для контролю  стану електричних кіл і технологічних процесів, стартерів  для ламп високого тиску і цілого ряду трансформаторів  струму та напруги низької й середньої напруги і закінчуючи електричними друкарками етикеток для позначення зон розподільних пристроїв. Фірма швидко постачає  замовникові необхідну кількість зазначеної продукції за  оптовими цінами.

Найбільшою популярністю користуються контактори  для комутації потужних конденсаторів.
Специфіка ввімкнення конденсаторів, перехідні  процеси в колах з конденсаторами, що скорочують  тривалість експлуатації контактів таких контакторів,  змусила виробників розробити особливу конструкцію.
Вони мають посилені контакти, жорсткіші пружини,  що забезпечують провал контактів, створюючи тиск  на контакт у ввімкненому стані, та камери для гасіння  дуги. Все це покращує стійкість контактора до явищ, що  виникають при комутації потужних конденсаторів, в тому  числі до електричної дуги.
Для комутації конденсаторів слід використовувати не  серійні, а спеціально для цього призначені контактори,  наприклад типу S-ID(X) фірми ESGO або типу DIL фірми  Moeller Electric. Контактори S-ID(X) є наступниками  продукції колишньої HДP. Але в 1990 році їх новий варіант  модернізовано, тож сучасні вироби відповідають нормам  VDE.


В контакторах нового покоління збережені габаритні  розміри та розташування отворів для кріплення такі,  які вони мали перед двадцятьма роками. Контактори  S-ID(X) використовують також для прямого ввімкнення  короткозамкнених двигунів. Фірма пропонує відповідні  теплові реле типу S-IR для захисту силових кіл цих  контакторів, а також повний комплект запасних частин:
нерухомі й рухомі контакти, блок-контакти, пружини до  рухомих контактів і котушки на різні напруги.
Наступним виробом фірми Twelve Electric є сигнальні  лампи типу LED, які використовують для сигналізації  стану електричних кіл, пристроїв технологічних  процесів і т.п.
Використані в цих лампах напівпровідникові структури  гарантують їм декілька мільйонів годин надійної  неперервної роботи. Три типорозміри ламп мають такі  торговельні назви:
• міні — діаметром 5 мм;
• медіум — діаметром 10 мм;
• гігант — діаметром 20 мм.
Лампи випускаються на різні напруги живлення від  2,5 В до 380 В, наприклад 48В, 63В, постійної або змінної напруги. Цю напругу обов’язково треба вказувати у  замовленні. Їх виготовляють в одно-, дво- або багатоколірному виконанні. Стандартні кольори: червоний,  зелений, жовтий, а також помаранчевий, голубий і білий.
На замовлення виконують миготливі лампи.
Фірма Twelve Electric пропонує також трансформатори  струму на низьку напругу та трансформатори струму і  напруги на середню напругу.  Ці трансформатори дуже широко використовуються. Їх  можна побачити практично у всіх  промислових і побутових  уставах електропостачання, а тому їх замовляють  гуртовні, промислові підприємства і будівельно-монтажні  фірми. Різного типу трансформатори струму на низькі  напруги можна монтувати безпосередньо на кабелях або  на шинах. Їх класи точності — 0,2; 0,5; 1; 3; 5. Однофазні трансформатори струму на середні  напруги 6÷24 кВ для контролю струму вимірювальними  пристроями з рівнем ізоляції 0,72 кВ призначені для  роботи в приміщеннях з різними кліматичними умовами.  Трансформатори напруги, що використовуються для  живлення вимірювальних пристроїв або оперативних  кіл різних електроенергетичних пристроїв середніх  напруг забезпечують рівні ізоляції 1÷24 кВ. Усі типи  трансформаторів мають естетичний корпус із негорючих  і ударостійких синтетичних матеріалів. Усі трансформатори сертифіковані.
Для освітлювальних приладів фірма Twelve Electric  пропонує електронні стартери типу UZIS для натрієвих і  металогалогенних ламп високого тиску потужністю від  35 до 1000 Вт.
Стартер розміщений в гарно оформленому пластмасовому циліндричному корпусі, стійкому до ударів і  корозії. Їх можна включати паралельно або послідовнопаралельно з лампою. Стартери UZLS і UZIS запалюють  холодну і гарячу лампу не пізніше ніж за 5 с. Надійність  цих стартерів підтверджує їх восьмирічна безаварійна  робота.
Електричні друкарки етикеток відзначаються простотою  обслуговування та багатофункціональністю.
Їх легко пристосувати до конкретних потреб виробників  електротехнічного обладнання, зокрема для позначення  зон розподільних пристроїв чи кінців проводів і кабелів,  всюди, де потрібно маркувати машини, включно з їх  окремими вузлами, та готову продукцію. Друкарки  виготовляються у двох варіантах: переносні типу LP і  стаціонарні типу LM. Вони друкують електричні символи,  лінійні коди на горизонтальних і вертикальних етикетках.