Алмазні коронки

Інструмент для пробивання отвору

Алмазні коронки і свердла – це один із типових «расходних» інструментів, котрий предназначений  для пророблення отворів в міцних по структурі природних матеріалах, таких як: граніт, піщаник і мармур, а також штучно створених людьми: бетон, залізобетон, кераміка, асфальт. 1almaz-koron
Подібний інструмент, дуже широко використовуються на будівельних майданчиках для пророблення отворів під сантехніку, положення кабелів, трую у підлогах, стінах,  сходах, балконах.

Як правило, твердий ріжучих алмазний сегмент коронки належним чином  прикріплений до краю трубчастого корпуса свердла через спеціально використовуваний сріблисто-мідний припій. Завдяки цьому припою, при самому буравленні коронками, відбувається процес самозагострювання, свердло або коронка не втрачає своїх здібностей буріння , як це буває зі звичайним інструментом.

2almaz-koron

Залежно від умов експлуатації на різному інструменті, електричні, гідравлічні, пневматичні дрилі, подібні  пробивні інструменти, оснащені системою для подачі води в бурильну трубку, тим самим проходить процес охолодження під час роботи. Для того щоб ознайомитися з продукцією і купити алмазні коронки у Києві, вам потрібно перейти сюда http://doladu.com.ua/rashodnie-materiali/sverla-buri/dwbd-po-betonu.