Растрові світильники – універсальна модель освітлення

Растрові світильники – це вид освітлення, який популярний не тільки в організаціях та установах, а й в приватних будівлях. Завдяки зовнішньому вигляду вони є стильним доповненням будь-якої обстановки, та справляють ненав’язливе враження на відвідувачів. Світильники входять до загального виду потолочних світильників. Яскраве світло забезпечують люмінесцентні лампи, часто зустрічаються у трубчастій формі. Обов’язковим елементом є решітка, що відбиває світло завдяки дзеркальній або білій поверхні. Крім того, решітка має практичне застосування, оскільки захищає лампу від падіння та пошкоджень.

Растрові світильники популярні тому, що коштують небагато, а варіації застосування – найрізноманітніші. Працюють цілодобово, при цьому термін експлуатації досить високий. Та й відвідувачам приміщенням світло не втомлює очі та не дратує неприродною яскравістю, якщо використовується параболічна решітка. Вона рівномірно та економно розподіляє потік світла у приміщення. Тому їх часто можна побачити в магазинах та маркетах, лікарнях і школах.

Полоточні світильники для домів та офісів

А взагалі потолочні світильники, про які йде мова на сайті http://vtnled.com/potolochni-svitilniki — універсальний спосіб освітити приміщення, не створюючи при цьому незручностей. Наприклад у кімнатах із низькою стелею підвісні світильники будуть заважати людям рухатися. А потолочні не тільки оригінально виглядають, а й мають практичне застосування. Можуть мати вигляд тарілки, ріжкової люстри чи накладної точкової люстри.

 

 

Єдиний варіант, коли неможливо встановити потолочну люстру – це наявність бетонної стелі. Якщо в конструкції одразу не було передбачено щось подібне, то пізніше вже нічого не змінити. В усіх інших випадках можна обирати будь-яку модель люстри та разом із нею вносити новизну в дизайнерське оформлення дому чи офісу. Для того, щоб встановити світильник, не треба володіти особливими навиками чи спеціальними інструментами. Головне – точно та надійно закріпити його. Завдяки невеликій вазі їх можна встановлювати як на гіпсокартонну стелю, так і на натяжну.

Також слід враховувати, яке призначення буде у люстри – основного освітлення чи другорядного. Якщо перше, то світло має бути яскраве, але розсіяне. Якщо воно буде поступати стовпом, то створюватиме незручності для тих, хто перебуває у кімнаті. Правильно встановивши люстру ви зможете наповнити дім чи кабінет м’яким та ненав’язливим світлом.