Як прикрасити кухню

Кожна кухня по своєму принципу, повинна бути функціональною й добре мебльованою. Наявність або відсутність кожного елемента може стати важливим через постійну нестачу місця.

Організація простору, може викликати багато проблем, але якщо до даного питання підійти грамотно, то кухня стане більш практичною й більш функціональною. У цій кімнаті особливо важливо велика кількість полиць і висувних ящиків, куди ми зможемо покласти посуд, приправи й багато чого іншого.

Що таке робоча зона на кухні? Як спланувати її?

Затишна кухня повинна бути функціональною. Помніть, на кухні важлива не тільки краса, але й комфорт. Спланований робочий трикутник є найбільш важливим поняттям у розташуванні кухні. Зручне розташування кухонного обладнання й організація простору для роботи на кухні є ключем для створення справжньої лабораторії готування. Це не тільки комфорт, але й плавна суєта на кухні.

Правило створення

Якщо кухня дозволяє, установите раковину, холодильник і плиту, згідно з геометричною формою трикутника. Сума всіх складених метрів, до кожної » стратегічної точки», не повинна перевищувати 7 метрів, чим менше, тем комфортніше.

Колірна палітра

М’які пастельні, бежеві, коричневі й білі відтінки, прекрасно підійдуть для вашої кухні. Помніть, що яскраві світлі насичені кольори розширяють невеликий інтер’єр, а темні навпаки пригнічують.

Шпалери на кухні

Шпалери в кухні стануть відмінним рішенням для прикраси стін, а також для захисту від бруду. Сама по собі композиція кухні зі шпалерами або фотошпалерами може бути цікава, тому що папір надає інтер’єру незвичайний характер. У випадку вузької або невеликої кухні ми можемо використовувати фреску, яка додає візуального ефекту простору. Але перш ніж купувати шпалери в кухню, переконаєтеся, щоб вони відповідали всім необхідним вимогам для цієї кімнати. Шпалери на кухні повинні бути стійкі до вологи, до стирання й температурних перепадів. На кухню, рекомендуються вінілові шпалери або миючі, тому що завдяки ними просто захистити стіну від розливів і забруднень. Рекомендується, шпалери на кухні використовувати тільки на одній стіні, яку ми прагнемо особливо підкреслити й прикрасити додатковими елементами.

Освітлення

У багатьох кухнях існує дефіцит необхідного світла, яке на сьогоднішній момент легко можна виправити завдяки ощадливими світлодіодними технологіями.