Контрасти. Затірка для плитки як елемент дизайну

Щоб створити дуже виразний, сучасний інтер’єр у ванній кімнаті, слід використовувати в якості лицювального матеріалу кахель.

Сучасна керамічна плитка – це найбільш популярний на сьогоднішній день матеріал. Якісна керамічна плитка львів доступна тільки в магазині Postach.com.ua.

Кольорові контрастні затірки здатні збагатити інтер’єр, роблячи його більш інтригующим. Вибір кольору плитки й шва, дозволить нам одержати унікальний і оригінальний ефект. Контрастна затірка кахельної плитки, дозволяє поліпшити зорове сприйняття навколишнього простору. Завдяки контрасту, можна створити цікавий візуальний ефект, як на більших площах, так і на малих. Так, наприклад, цікавим задумом, може стати зрушення фокуса від стіни до підлоги.

 

керамічна плитка

 

Якщо ви світлих тонів плитку одного кольору, плануйте виразно акцентувати, надаючи кімнаті веселий і в той же час інноваційне вираження яскравими кольорами, то тут слід бути більш обережним. Кольорові затірки можуть перешкодити природньому сприйняттю світлого кахля, створюючи небажаний хаос, так що краще застосовувати затірки у даному випадку у відтінках сірого або білого кольору. Протилежна ситуація, якщо ми прагнемо, підкреслити текстуру плитки, то тут ми повинні думати про колір затірки яка повинна збігатися із самою плиткою.