Інтер’єр і колір

Колір в інтер’єрі повинен використовуватися в міру, не забуваючи, про те, що насичений колір, протягом кількох годин втомлює очі. Самий безпечний і самий популярний колір, це білий з урахуванням різних відтінків, білий створює ілюзію більшого простору, і, отже, добре працює в невеликих приміщеннях і квартирах.
Жовтий додає енергії в житті ділової людини, як жовтогарячий і червоний. Рожевий пов’язаний з романтикою,  добре підходить для закоханих людей. Синій — колір води й неба, з однієї сторони несе прохолодні відчуття, з іншого заспокійливий ефект. Зелений — колір надії, весни й квітучої природи. Фіолетовий — це містичне й таємниче в оточенні ніжності. Коричневий колір, дарує безпеку й тепло. Чорний, асоціюється з таємничістю, що надихає на творчу роботу, але в надмірному надлишку, має гнітючий ефект.

Кольори можуть бути розділені на кілька груп. Таким чином, темні відтінки ставляться до природніх квітів у природі (колір піску, каменів, ґрунту, рослин). Добре застосовувати в комбінації із плетеними меблями з натурального дерева й рослинами. Це нейтральні кольори, так що вони можуть бути вільно, комбінувати один з одним і з іншими відтінками.

Пастельні кольори дуже спокійні, ясні,  можуть бути використані у всіх областях і вільно комбінувати з іншими, особливо чистими.

Холодні кольори (блакитний, бірюзовий, темно-синій, сірий) створюють враження прохолоди й віддаленості, пов’язаних з водою й небом.  Ідеально підходять для жаркого клімату. Уважається сприятливим для розумової роботи.

Теплі кольори (червоний, жовтий, жовтогарячий), видадуться, ближче до глядача.  Ідеально знаходить застосування в холодній кліматичній зоні.