Будинок контейнер

Якщо проблеми з житлом, то тебе може виручити контейнер
Вантажний контейнер може забезпечити вам дах над головою!  Саме такий варіант швидкого рішення житлової проблеми запропонував американець Маккарти.
Брайен Маккарти, підприємець з американського штату Нью-Мехіко, запропонував використати контейнери при спорудженні недорогих житлових будинків. При цьому він не обмежився тільки словесною пропозицією, але і побудував з трьома своїми партнерами перший  зразок такого будинку. Конструкція побудована з вантажних контейнерів, вийшла у нього загальною площею в 320 квадратних метрів. Вартість такого житла оцінюють в 8 тисяч доларів.
Кожна житлова секція або так звана квартира в такому будинку має туалет, ванну кімнату, кухню і спальню. Кмітливі  партнери планують розвивати свій бизнесс і на далі.
Вантажні контейнери у наш час в Європі вже застосовувався в якості дешевого житла для студентів в Нідерландах, або в якості павільйонів для виставок, тому їх застосування в якості матеріалу для складання житлових будинків теж не викликає в США здивування, особливо зараз, в розпал світової економічної кризи.
Ретельне і правильне утеплення контейнера, врятує мешканців, такого контейнера, взимку  від холоду, влітку  від жари, а в дощову погоду від шуму.